• Finał Województwa WM SZS koszykówka 3x3 dz /8.10.2021/

• 19.10.2021

• W dniu 8 października 2021 w Nidzicy rozegrano Mistrzostwa Województwa W-M SZS - Licealiada w koszykówce 3X3 - Finały dziewcząt -„Moje Boisko Orlik 2012”.
          Warmińsko - Mazurski Szkolny Związek Sportowy
          W mistrzostwach wystąpiły 4 drużyny szkół ponadpodstawowych, dwie z Nidzicy, z Ełku i Olsztyna. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" po czym wyłoniono zwycięzców.

Finał Województwa WM SZS koszykówka 3x3 dz /8.10.2021/ - Obrazek 1

Drużyna z Naszego LO zdobyła Tytuł Mistrzyń Województwa w Koszykówce 3x3

klasyfikacja końcowa

1. ZSO Nidzica

2. XI LO Olsztyn

3. ZSZiO Nidzica

4. ZSS Ełk

skład naszych "złotek"

1. Zofia Dąbrowska

2. Łucja Wiśniewska

3. Nadia Pianka

4. Kinga Jastrzębowska

Trener Hanna Miller

serdecznie gratulujemy !!!

fot. Kuba Urbanowicz

Bartosz Florek

• Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich na zakup komputerów

• 08.10.2021
        • Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich na zakup komputerów

Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Wsparciem mogą być objęci zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Wniosek o pozyskanie środków na zakup komputerów będzie składany na podstawie złożonych oświadczeń (załączniki).

Te, w przypadku uczniów szkół podstawowych należy składać w szkołach, w których dzieci się uczą, a przypadku uczniów szkół ponadpodstawowych - w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Nidzicy (parter) w terminie do 22 października 2021 r. (w godzinach pracy urzędu). ​​​​​​​

Do oświadczeń należy również dostarczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty:

Oświadczenie dla rodzica/opiekuna prawnego – które będzie podstawą do złożenia wniosku przez gminę (zał. nr.1);

Oświadczenie ucznia szkoły średniej który osiągnął pełnoletność – które będzie podstawą do umożliwienia złożenia wniosku przez gminę (zał. nr. 2);

W razie posiadania dokumentów potwierdzających fakt zatrudnienia w PPGR, należy go dołączyć go do niniejszego oświadczenia;

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (zał. nr. 3).

• Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022 /01.09.2021/

• 02.09.2021
        • 1 września to tradycyjnie inauguracja nowego roku szkolnego – nie inaczej było w Zespole Szkół Ogólnokształcącego w Nidzicy.

W tej wyjątkowej uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas Starosta Nidzicki Pan Marcin Paliński , Przewodniczący Rady Powiatu Nidzickiego Pan Andrzej Bróździnski , Pani Jolanta Tymińska kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Nidzicy.

W związku z tym iż od tego roku w naszej szkole jako jedynej w województwie warmińsko – mazurskim i jednej z 16 w Polsce rozpoczyna funkcjonowanie unikatowa klasa o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne” z Programu CYBER.MIL z klasą , nad którym patronat sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni w uroczystości wzięli również udział przedstawiciele jednostek wspierających szkołę w realizacji tego programu. Pan major Michał Wroński z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz podporucznik Dawid Pianka z Regionalnego Centrum Informatyki Olsztyn.

• Najlepsi z najlepszych wyróżnieni!

• 30.06.2021
        • Podczas uroczystej sesji rady powiatu (25 czerwca) wręczono stypendia naukowe, sportowe i artystyczne 59 uczniom szkół prowadzonych przez powiat nidzicki. Serdecznie gratulujemy!

Uczniowie, którzy uzyskali stypendium:

• Zakończenie roku szkolnego maturzystów rocznika 2021 /30.04.2021/

• 07.05.2021
        • W tym roku ze względu na otaczającą nas rzeczywistość zarówno zakończenie jak i rozdanie świadectw ukończenia szkoły przez maturzystów miało zupełnie innych charakter. Absolwenci odbierali świadectwa indywidualnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa , które zostały określone w stosownych rozporządzeniach.

Nie zmienia to faktu że podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku najlepsi uczniowie zostali wyróżnienie nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Rade Rodziców przy ZSO.Wszystkim gratulujemy osiągniętych wynikóworazżyczymy równie wysokich osiągnięć na egzaminach maturalnych!!!

• Ostatni raz z moją klasą ...

• 01.05.2021
        • Zakończenie roku szkolnego maturzystów rocznika 2021 / 30.04.2021/

W tym roku ze względu na otaczająca nas rzeczywistość zarówno zakończenie jak i rozdanie świadectw ukończenia szkoły przez maturzystów miało zupełnie innych charakter. Absolwenci odbierali świadectwa indywidualnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa , które zostały określone w stosownych rozporządzeniach.

Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników

życzymy równie wysokich osiągnięć na egzaminach maturalnych!!!

• TYTUŁ "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2024"

• Jesteśmy jedyną szkołą w powiecie nidzickim klasyfikowną w Ogólnopolskim Rankingu Perspktywy 2024 z tytułem Brązowej Szkoły w kategorii Liceów

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego zajęło 31 miejsce w rankingu liceów ogólnokształcących "Perspektywy - Licea 2024" w województwie warmińsko-mazurskim.

Ranking perspektyw - kliknij

Czwartek 25.04.2024