• Hiszpania

     • Hiszpania

     •  

      W dniach 12 – 18 lutego 2017, grupa uczniów i nauczycieli nidzickiego ZSO wraz z kolegami ze Słowacji, Niemiec i Grecji uczestniczyli w kolejnej odsłonie projektu Erasmus+.

      Ostatnia odsłona tegorocznej edycji projektu miała miejsce w hiszpańskiej miejscowości Manresa. Uczniowie spędzili część pobytu w szkole Ins Guillem Cata, zgłębiając tajniki marketingu i zarządzania. Pozyskaną wiedzę wykorzystywali w zajęciach praktycznych. Oprócz klasycznych prezentacji w szkole odbyli wycieczkę naukową do lokalnych firm – La Fagedy- produkującej jogurt i inne produkty mleczne oraz Ausy – firmy związanej z produkcją maszyn. Jednak Erasmus+ to nie tylko nauka , to także czas na poznawanie nowych ludzi i miejsc. Uczniowie, podczas wycieczki do Barcelony, Girony i klasztoru Montserrat poznali wspaniałe zabytki katalońskiej architektury , a w czasie wolnym zwiedzali Manresę oraz , podczas licznych zabaw i wycieczek, integrowali się z kolegami z innych krajów.

      Pobyt w Katalonii – autonomicznej części Hiszpanii był przedostatnim punktem w ramach tego projektu- kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 05-10 kwietnia w Nidzicy.
       

      ten z podpisem "Wyniki spotkania w Hiszpania - sklepy Online stworzone przez uczniów" http://testy.drugikot.pl/erasmus/the-students-online-shops/


      i zdjęcia: http://testy.drugikot.pl/erasmus/manresa-the-mobility-in-pictures-2/