• Nauczyciele

          • Kadra Pedagogiczna

          • Kadra Pedagogiczna 2020 / 2021

            lp

            nazwisko

            przedmiot

            wychow. klasy

            1

            ks.mgr Andrzej Chędoszko

            religia

             

            2

            ks.mgr Mateusz Spakowski

            religia

             

            3 mgr Aldona Krasnowska język polski  
            4

            mgr Katarzyna Obrocka-Gromańska

            język polski

            2 A g

            5

            mgr Maria Trojanowska

            język polski

            3 D

            6

            mgr Agata Dutkowska

            język angielski

             

            7

            mgr Halina Tyszka

            język angielski

            3 B

            8

            mgr Grażyna Wial

            język angielski

            2 D p

            9 mgr Mariola Podolska-Maculewicz język angielski  

            10

            mgr Lidia Jasińska

            język francuski, przedsiębiorczość

            1 A

            11

            mgr Dorota Ściślewska język francuski, WOK, plastyka  

            12

            mgr Katarzyna Jagielska

            język niemiecki

            2 E g

            13

            mgr Sabina Reguła

            język niemiecki

             

            14

            mgr Iwona Budakow

            język rosyjski, WOK, plastyka

            1 C

            15

            mgr Renata Kozdoj

            matematyka

            2 C p

            16

            mgr Anna Łodziewska-Ojdana

            matematyka

            3 A

            17

            mgr Artur Suwiński

            matematyka

             
            18 mgr Mirosława Kaszubska matematyka  

            19

            mgr Dariusz Lewkowicz

            historia, WOS

            2 C g

            20

            mgr Sebastian Sikorski

            historia, WOS

            2 D g

            21

            mgr Bogdan Malinowski

            historia, PP

             

            22

            mgr Wiesława Tymieniecka

            historia

            2 B p

            23

            mgr Teresa Kalinowska

            biologia, WDŻwR

            2 B g

            24 mgr Agnieszka Zawieska biologia  

            25

            mgr Anna Dulska

            geografia, PP

            3 C

            26 mgr Joanna Bąkowska geografia  

            27

            mgr Marta Saternus

            fizyka

            2 A p

            28

            mgr Anna Suwińska

            chemia

            1 B

            29

            mgr Krzysztof Łasiewicki

            WF

             

            30

            mgr Hanna Miller

            WF

             

            31

            mgr Jacek Skwarski

            WF, EDB

             

            32 mgr Jacek Kozdoj informatyka, matematyka

             

            33

            mgr Beata Żukowska

            biblioteka

             

            34

            mgr Krystyna Krystkiewicz

            pedagog