• Podsumowanie

• 19.03.2018
        • Moduł Podsumowanie został zmodyfikowany

Projekt „Nauka drogą do sukcesu” w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

Powoli dobiega końca projekt „Nauka drogą do sukcesu”. W czerwcu 2016 roku ZSO otrzymał ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) dofinansowanie w wysokości 113.907,99 PLN na realizację projektu „Nauka drogą do sukcesu”, w ramach akcji „Mobilność kadry edukacji szkolnej”. Projekt ten oparty jest na Europejskim Planie Rozwoju Szkoły i ma na celu podnoszenie umiejętności i kwalifikacji pracowników ZSO w obrębie zintegrowanego kształcenia przedmiotowo-językowego (CLIL) i technik informacyjno – komputerowych (TIK), jak również rozwijanie wymiaru europejskiego i międzynarodowego szkoły – poprzez naukę języka angielskiego oraz podniesienie wiedzy nauczycieli na temat tworzenia i zarządzania międzynarodowymi projektami edukacyjnymi.

• Studniówka  2018 /20.01.2018/
      • KOLĘDOWANIE W SZPITALU

• 19.03.2018
        • W dniu 6 stycznia 2018 r z inicjatywy księdza Pawła Mórawskiego grupa Juventa Miseriocordiae wraz z zespołem Sursum Corda, w skład którego wchodzą również uczniowie naszej szkoły ( Jakub Siemek, Agata i Anna Burniewicz, Edyta Turowska i Agnieszka Margalska) odwiedzili chorych w nidzickim szpitalu. Celem tej wizyty było umilenie czasu pacjentom wszystkich oddziałów śpiewając im kolędy i przywracając nastrój Bożego Narodzenia. Nagrodą za trud, jakiego się podjęli i poświęcony czas był uśmiech na twarzach słuchaczy. U niektórych osób można było dostrzec głębokie wzruszenie. Dla tak wspaniałych wrażeń warto kontynuować tego typu akcje w następnych latach, tak jak to wcześniej robił ksiądz Paweł Jakubowski.

KOLĘDOWANIE W SZPITALU - Obrazek 1

galeria zdjęć na FB ZSO ---> link