• Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022 /01.09.2021/

• 1 września to tradycyjnie inauguracja nowego roku szkolnego – nie inaczej było w Zespole Szkół Ogólnokształcącego w Nidzicy.

W tej wyjątkowej uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas Starosta Nidzicki Pan Marcin Paliński , Przewodniczący Rady Powiatu Nidzickiego Pan Andrzej Bróździnski , Pani Jolanta Tymińska kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Nidzicy.

W związku z tym iż od tego roku w naszej szkole jako jedynej w województwie warmińsko – mazurskim i jednej z 16 w Polsce rozpoczyna funkcjonowanie unikatowa klasa o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne” z Programu CYBER.MIL z klasą , nad którym patronat sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni w uroczystości wzięli również udział przedstawiciele jednostek wspierających szkołę w realizacji tego programu. Pan major Michał Wroński z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz podporucznik Dawid Pianka z Regionalnego Centrum Informatyki Olsztyn.